محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

041-4145

راهنمای ایجاد حساب کاربری (ثبت نام)

1- ایجاد حساب کاربری، کار ساده‌ای است. کافیست روی گزینه « ثبت نام» از قسمت بالای صفحه کلیک کنید تا به صفحه ی « ایجاد حساب کاربری» وارد شوید.

registration-guide

 

2- فیلدهای مربوط به اطلاعات شخصی و اطلاعات ورود را به دقت تکمیل نمایید، پس از تکمیل فیلدها بر روی کلید «ثبت» کلیک کنید تا ثبت نام شما تکمیل شود.
توجه! در صورتی که تیک گزینه ی «ثبت نام در خبرنامه» را بزنید، می توانید خبرنامه های ما را دریافت کنید و از محصولات و خدمات جدید و پیشنهادهای ویژه و منابع اطلاعاتی کمکی ما مطلع شوید.

registration-guide

3- بعد از کلیک روی کلید «ثبت» به منظور اطمینان از صحت ایمیل وارد شده، سیستم بطور اتوماتیک و بلافاصله پس از ثبت نام، نامه ای حاوی لینک تایید به آدرس ایمیلی که هنگام ثبت نام وارد کردید ارسال می کند، با ورود به ایمیل خود بر روی لینک ارسالی کلیک کنید تا ثبت نام شما نهایی شود، در صورت عدم مشاهده ایمیل مورد نظر در پوشهInbox ، لطفا پوشه Spam را نیز در صندوق پست الکترونیکی تان کنترل کنید.

4- پس از تایید ثبت نام براحتی و با وارد کردن ایمیل و رمز عبوری که هنگام ثبت نام تعیین کردید می توانید وارد حساب کاربری خود شوید.

registration-guide

 در این صفحه می توانید اطلاعات حساب کاربری خود را ویرایش نموده و آدرس های دقیق خود را وارد کنید.

registration-guide

 5- چنانچه قبلا ثبت نام نموده اید، در صفحه ورود و در بخش «مشتریان ثبت شده»، ایمیل و رمز عبور خود را در فیلدهای مربوطه وارد نموده و کلید «ورود» را کلیک کنید تا به حساب کاربری خود وارد شوید.

در ثبت اطلاعات خود به چند نکته مهم دقت نمایید:
- از آنجا که تنها راه ارتباط ما با شما از طریق اطلاعات درج شده در این فرم یا اطلاعات تماس وارد شده پس از ثبت نام است و آخرین وضعیت و زمان بندی هر یک از مراحل فقط از طریق پیامک و نامه الکترونیکی به دست شما خواهد رسید تلاش نمایید تا اطلاعات به صورت کامل و دقیق تکمیل شود.
- در صورت تغییر اطلاعات تماس یا نشانی،‌ لطفا اطلاعات خود را به روز نمایید. این امر پس از ورود به حساب کاربری، از طریق ویرایش «اطلاعات حساب کاربری» امکان پذیر است.