محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

041-4145

هلدینگ سنتال

درباره سازه های نوين

درباره ما

هلدینگ سنتال با هدف تولید فن‌آوری و ایجاد اشتغال و توسعه پایدار در حوزه صنعت برق، متشکل از چندین شرکت خدماتی، بازرگانی، تولیدی، دانش بنیان و مهندسین مشاور و پیمانکار فعالیت می‌نماید.

این هلدینگ فعالیت اولیه خود را قبل از سال 1383 به همت گروهی از اساتيد و فعالان گروه مهندسی برق - الکترونيک دانشگاه آزاد اسلامی تبريز و با مديريت آقای دکتر ناصر کسرائی تحت عنوان شرکت «طرح گستر» در زمينه طراحی، ساخت و مونتاژ تابلوهای برق در شهر تبريز آغاز نمود. در ادامه، شرکت  با بهره‌گيری از پرسنل متخصص و در نتیجه  پشتکار و همت تمامی اعضا و با تعيين اهداف چند ساله، دامنه فعاليت خود را گسترش داد و در اين راستا با تاسیس شرکت فنی مهندسی «سازه‌های نوین تبریز»، پروژه‌های متعددی در زمينه اتوماسيون و راه‌اندازی ماشين‌آلات خطوط توليد صنعتی، نيرورسانی و تجهيز و راه‌اندازی پست‌های برق، اجرای سيستم‌های نوين امنيتی و انتقال ديتا و مميزی و بهينه‌سازی مصرف انرژی با کارفرمايان محترم ارگان‌های دولتی و صنعتگران توانمند بخش خصوصی به انجام رساند.

شرکت با ارتقاء سطح دانش فنی خود و افزايش پتانسيل توان اجرايی،  به منظور طراحی و اجرای پروژه‌های برقی نمودن قطار راه آهن جمهوری اسلامی در این مسیر گام نهاد و در اين خصوص پروژه برقی نمودن قطار مسير تبريز - آذرشهر را به عنوان پيمانکار فرعی راه آهن روسيه و پروژه برقی نمودن قطار مسير تهران - مشهد را راساً اجرا نمود.

از سال 1385 و به منظور تامين نيازهای خود و پيمانکاران منطقه، کارخانه «سازه‌های نوین بتنی تبریز» با محوریت توليد تيرهای بتنی برق H  شکل در شهرک صنعتی شهيد سليمی تبريز توسط هلدینگ تاسیس شد و بلافاصله طرح توسعه سيم‌های آلومينيوم با مغز فولاد (A.C.S.R) به بهره‌برداری رسید و با توجه به ظرفيت بالای توليد و ارائه محصولات طبق استانداردهای کیفی و اخذ تائیدیه‌های شرکت توانیر در کوتاه مدت به یکی از تامين‌کنندگان عمده منطقه آذربايجان و استان‌های مجاور تبديل گرديد.

از جمله شرکت‌هايی که از همان ابتدای تاسیس تاکنون، طرف قرارداد اجرايی يا تامين تجهيزات اين شرکت بوده‌اند می‌توان به شرکت‌های محترم برق منطقه‌ای آذربايجان، توزيع نيروی برق آذربايجان‌شرقی و تبريز، آب و فاضلاب استان، آب منطقه‌ای آذربايجان شرقی، راه‌‌آهن جمهوری اسلامی، قطار شهری تبريز، گروه کارخانجات صنعتی - توليدی درپاد، شرکت فولاد شاهين بناب، ايران خودرو تبريز، موسسه تامين مسکن بسيجيان، شرکت شهرسازی و خانه‌سازی باغميشه اشاره نمود.

 در راستای تکميل سبد کالای رشته نيرورسانی، از ابتدای سال 1391 طرح توسعه هادی‌های روکش‌دار آلومينيومی، کابل‌های خودنگهدار و نيز کابل‌های فشار ضعيف آلومينيومی با عايق XLPE و روکش PVC در تمام مقاطع و با نام تجاری سنتال (SANTAL)  به بهره‌برداری رسید و تاييديه‌های شرکت توانير و ارگان‌های ذيربط برای محصولات توليدی اخذ گردید.

اهم توليدات شرکت سازه‌های نوین بتنی تبریز با نام تجاری سنتال (SANTAL) علاوه بر تيرهای بتنی H شکل به شرح زير می‌باشد:

- سيم‌های هوايی آلومينيوم با مغز فولاد (A.C.S.R)

- هادی‎های آلومينيوم با مغز فولاد روکش‌دار (CC-ACSR) با روکش XLPE 

- کابل‌های خود نگهدار (ABC)

- کابل‌های آلومينيومی فشار ضعيف با عايق (NAYY) و روکش PVC

 

شرکت «پویشگران سهند آذران تبریزآزما» از دیگر شرکت‎های هولدینگ سنتال است که با هدف ایجاد بستر صنایع الکترونیک و با محوریت تولید کنتور  به منظور تامین نیاز مصرف داخلی صنایع و نیاز خانوارها و رفع کمبود تولید کنتور در کشور ، در بهمن ماه سال ۱۳۹۵ به صورت رسمی کار خود را در زمینه طراحی و تولید کنتور برق دیجیتالی چند تعرفه و صنایع الکترونیک آغاز نمود.

 

شرکت «آرمان پویان راه نو ایلیاد» (فروشگاه اینترنتی آلیار) نیز با هدف ایجاد خریدی راحت‌تر و با صرفه‌تر به عنوان یکی از شرکت‌های زیر مجموعه هلدینگ سنتال ایجاد گردید. ارائه بهترین محصولات با قیمت مناسب، دسترسی به تنوع کاملی از محصولات، تحویل به موقع و سریع و همچنین خدمات پس از فروش به مشتریان، از مهمترین اهداف فروشگاه آنلاین آلیار می‌باشد.

توسعه محصولات توليدی و کارآفرينی و اشتغال‌زايی که نيل به آنها تنها با اهميت دادن به ارتقاء روزافزون سطح دانش فنی و کيفيت محصولات توليدی محقق می‌گردد، آرمان اصلی کلیه شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ سنتال می‌باشد و ما اميدواريم با مساعدت‌های شما حاميان صنايع داخلی گام‌های موثر و بلندی در اين مسیر برداريم.

ما زنده به آنيم که آرام نگیريم / موجيم که آسودگی ما عدم ماست