محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

041-4145

پیام مدیر عامل

پیام مدیر عامل

موفقیت و تعالی هر سازمانی به دانش و توانایی مدیران آن سازمان بستگی دارد. تفکر، تخصص و خلاقیت مدیر یک سازمان به عنوان موتور محرکه آن عمل می کند، صفحه «پیام مدیر عامل»، این امکان را برای شما فراهم می کند که دیدگاه های خود را در مورد صنعتی که در آن فعالیت می کنید و نیز سیاست ها، اهداف، برنامه ها و اولویت های سازمان خود را با مخاطبانتان مطرح کنید.
در زیر یک نمونه از متن پیام مدیر عامل، به عنوان پیشنهاد شرکت تسهیل گستر، ارائه می شود. شما می توانید با ایده گرفتن از آن، پیام خود را تهیه و به همراه تصویر مناسبی از مدیر عامل در سایت وارد کنید؛

نمونه متن پیام مدیر عامل

[نام شرکت/فروشگاه] تلفیقی است از دانش، تخصص، تجربه، جهت ارائه ی محصولات با کیفیت و خدمات مناسب به مشتریان. ما بر این باوریم که توسعه ی [شرکت/فروشگاه] جز با اتکا به منابع انسانی توانمند و متخصص، تحقق نخواهد یافت.
در همین راستا تلاش در جهت مشتری مداری، ارتقای کیفیت خدمات، رضایت کارکنان و تأمین منافع استفاده کنندگان از محصولات و خدمات ارائه شده، نه یک شعار، بلکه برای ما یک اعتقاد و باور است.
تدوین سیاست های توسعه ای در جهت نیل به هدف نهایی [شرکت/فروشگاه] که همان خلق بالاترین ارزش برای مشتریان و کسب حداکثر رضایت آنان است، در دستور کار ما قرار گرفته و به همین منظور نیز افزایش بهره وری، بهبود مستمر، ارتقای دانش و کاهش هزینه ها جزو اولویت ها و برنامه های مدیران [نام شرکت/فروشگاه] است.
در این میان [نام شرکت/فروشگاه] هم به عنوان یک بنگاه اقتصادی و با داشتن تجارب مفید، همواره تلاش نموده است گام هایی در جهت رشد و تعالی خود بردارد تا مجال تأمین رضایت حداکثری مشتریانش را داشته باشد.

[نام و نام خانوادگی مدیر عامل]
مدیر عامل  [نام شرکت / فروشگاه]